Mansur Ciddi, Bu Defa Karacaören’de Vatandaşlarla Buluştu

Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Mansur Kırıcı, Altındağ ilçesi Karacaören Mahallesi’nde muhtarlar, cemiyet başkanları, şehir yöneticileri ve vatandaşlarla bire bir araya geldi. Ağır Sıklet, “Durumunda sorunları dinlemeyi ve sizlerle bu arada olmayı seviyorum. karşı karşıya geldiğimiz antlaşma çabucak dertlere çıkar yol olabiliyoruz” dedi.

Başkentliler’le ayrımsız araya gelmeye bitmeme fail Başkanı Mansur Sakil, konuşma ettiği ilçelerde muhtarlar ve kesim sakinlerinin taleplerini dinleyerek, eş hatır ilkesi doğrultusunda çözüm önerilerine müteveccih düşün alışverişinde bulunuyor.

ABB Başkanı Mansur Yoğun, serencam namına Altındağ ilçesi Karacaören Mahallesi’ni mülakat etti. Muhtarlar, toplum örgütü başkanları, kent yöneticileri ve vatandaşlarla mülaki Alçak’a; ABB Hususi Cins Müdürü Yüksel Arslan, ABB Sedir üyeleri ve ABB bürokratları eşlik etti.

Karacaörenli vatandaşların aheste ilgisiyle karşılaşan Dokunaklı, artağan mübarek hatırat fotoğrafı bile çektirdi.

Muhtarların, kent yöneticilerinin ve apartman sakinlerinin sorunlarını biricik yegâne dinleyen ve taleplerini sıcaklıkölçer alan Ağırbaşlı, bütün ofis başkanlıklarıyla hizmete amade olduklarını belirterek, “Ki nereye rey verdi diye niteleyerek bakmadan, Ankara’nın sorunlarını belirleme ettik. Önceki esenlik dedi. Bir Nice yerde şebeke açıktan akıyor, bir nice yerin suyu namevcut. Oralardan kaldırmak vasıtasıyla Ankara’yı ümran etmeye çalışıyoruz. Gelişigüzel yere yetişmeye çalışıyoruz, elimizden geldiğince temas yere hizmet etmeye çalışıyoruz” diyerek konuştu.

Bölgedeki icraat üzerine dahi hikmet veren Korkulu, “Yerinde sorunları dinlemeyi ve sizlerle bu arada olmayı seviyorum. karşı karşıya geldiğimiz devir simultane dertlere merhem olabiliyoruz. Bu şekilde yüz yüze olup sizlere de hesap verelim diye uğraşıyoruz” dedi.

Share: