Müge Anlı’dahi şoke fail çoklu iş sözleri: Şunu bile mı getirsek, şöyle mi yapsak diyerek münasebet şeylerini anlatıyordu

ATV’dahi yayınlanan “Müge Anlı ile Şekerli Anif” programında gündeme gelen ve detaylarıyla herkesi şaşkına çeviren Gerçek Yalçınkaya cinayetiyle ait sakat eşten haddinden fazla konuşulacak aynı itiraf geldi.

MESAJLARI İFAŞA OLDU, MÜGE ANLI DONDU KALDI

Elan esbak programlarda Sahih’in bozuk eşi Su’nın, eşiyle ortada sabık mesajlaşmalar ortaya intişar ve bu mesajlar Müge Anlı karışma hem stüdyodakileri hem dahi ekran başındakileri şaşkına uğratmıştı. Programda Bahir’nın, sakat eşine attığı “hıyanet yazışmalarını” gösteren anonsör Müge Anlı, “Sen eşin önceki öldüğünde verdiğin ifadede kabul etmemişsin Erdoğan’la birlikteliğini. Ben senin 2 katın yaşındayım. Ben hiç kimseyle böyle konuşamam, ne eşimle konuşabilirim, hangi aynı kız arkadaşımla konuşabilirim. Alelhusus ki eşime bu kadar böyle yaşadığım ilişkinin ayrıntılarını tercüman olmak… Kızım siz ne yiyorsunuz, hangi içiyorsunuz?” demişti.

O MESAJLARA AÇIKLIK GETİRDİ

Programın yeni bölümünde birlikte Yalçınkaya cinayeti gündeme gelirken, çarkıt adam Kükremek, “hıyanet yazışmalarıyla” ilişik azrail bir itirafta bulundu. Mesajlara küşayiş anlatmak istediğini söyleyen Yoğunluk, “Söyleyemedim ama artık benim üstüme yönelen benzeri özdek var. Yakın’in bana bu mesajları ayrıntısıyla yazdırmasının amacı kendisini tatmin etmesi esasta” dedi.

ÜÇGEN İLİŞKİ İTİRAFI

Tendürüst kadının bu sözlerinden sonraları stüdyoda “Vaay! Hangi adammış evet” sesleri yükseldi. Müge Anlı’nın tepkilere müdahale etmesi sonrası konuşmasına devam eden Yoğunluk, “Ben evlendiğimden beri, kendini tatmin etmek üzere benimle ayrımsız odada ‘Şunu de mı getirsek, şöyle mi yapsak’ kadar ilişkinin şeylerini anlatıyordu” ifadelerini kullandı.

YANINDAKİ KADIN YÜZÜNÜ KAPATTI

Derya, eşinin “çoklu muamele” itirafını beraberinde oturan kadının yüzünü kapatarak izlemesi ilgi çekti. Sözlerine devam fail Deniz, “Benim bu mesajları atmamın nedeni, kendisi bana sonsuz külfet yapıp, bundan sonra bunu normal bire bir şeye getirmişti kendini doyurmak üzere” şeklinde konuştu.

Share: