Onu gören Kemal Kılıçdaroğlu sanıyor

Onu gören Eksiksizlik Kılıçdaroğlu sanıyor

-Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’na yakın Yüksek Idareci Piroğlu:

“Kardeşi benim kadar benzemiyor”

AMASYA – Amasya’üstelik kıpırdak Ulu Yırtıkça Piroğlu, CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Ankara’ya seçkin gittiğinde gören bazen belediye çalışanlarının ve vatandaşların Kılıçdaroğlu sandığı Piroğlu bu durumdan kıvançlı olduğunu söylüyor. Türk Polis Teşkilatı’nda 30 sene canlı fariza eden mütekait başkomiser Piroğlu, gününün büyük bölümünü oğluna ilgilendiren oto galeride geçiriyor. Çay içmeyi çokça sevdiği kadar bazı bazı eline aldığı sazını da çalmaktan keyif alıyor.

“Kardeşi benim büyüklüğünde benzemiyor”

Kemal Kılıçdaroğlu’na benzetilmeye alıştığını tamlayan 72 yaşındaki Piroğlu, “Kardeşi benim büyüklüğünde benzemiyor. Ben da benzetiyorum. Kendimi televizyona çıkmış üzere hissediyorum. Benzemekten çalım duyuyorum” dedi.

“Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar, torunum ego sanmış”

Ankara’birlikte sebze haline gittiğinde girişte kendisini gören asayiş görevlisinin Kılıçdaroğlu sanıp paniklediğini ve günlük hayatta haddinden fazla sayıda kişinin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini anlatan evli ve 3 çocuk, 4 torun sahibi Piroğlu, “Ego Eksiksizlik Kılıçdaroğlu değilim’ diyorum. Gene dahi ışık çektirmek istiyorlar. Çorum’dahi miting üzere Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar. Torunum ego sanmış. ‘Dedemin resimlerini niye astılar?’ diye sormuş” şeklinde konuştu.

Aynı zamanda İYİ Öğür Amasya İl Başkan Yardımcısı olan Piroğlu, cumhurbaşkanı adaylarını ekim ayında belirlemesini beklediği 6’lı masanın kararına tevakki etmek duyacaklarına değindi.

22 almanak komşusu Kasıt Özdemir bile Piroğlu’nu seçkin gördüğünde Kemal Kılıçdaroğlu’nu hatırlattığını söyledi.Share: