Son zaman malumat… 19 yaşındaki darülfünun öğrencisi kazada hayatını kaybetti

19 yaşındaki darülfünun öğrencisi kazada hayatını kaybetti

– Motosikletteki 2 üniversite öğrencisinden 1’i hayatını kaybetti

ESKİŞEHİR – Eskişehir’de 2 üniversite öğrencisinin bulunduğu motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu 19 yaşındaki benzeri tüvana hayatını kaybetti, arkadaşı yaralandı.

Ilçe, Mahmudiye- Çifteler kara uğrunda kâin İsmetpaşa kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak, Çifteler ilçesinde kâin ayrımsız okulda kılavuzluk öğretmeni olan Tolgahan K. idaresindeki 01 FDA 37 plakalı makine, Enes Yılmayan’ın kullandığı 06 CVS 053 plakalı motosiklete çarptı. Çarpışmanın etkisiyle savrulan motosikletteki sürücü Enes Yılmaz ile arkasında yolcu yerine kâin arkadaşı Barbaros Mürtefi Alçın yaralandı. Fenomen yerine mevrut 112 Acil Servis ekiplerince Mahmudiye İlçe Celal Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Barbaros Mualla Alçın, bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Motosiklette mevcut gençlerin Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mahmudiye Atçılık Patika Yüksekokulu’nda öğrenci oldukları ve okuldan çıktıktan sonra Mahmudiye’ye devir üzere yolda oldukları öğrenildi. Kazadan dertli kendisine kurtulan Enes Yılmaz’ın ambulans ile Eskişehir Şehir Hastanesi’ne irsal edilerek otama altına alındığı ve durumunun bereketli olduğu öğrenildi.

durumunun dolgunca olduğu öğrenildi.

Share: