Tedaviye giden nemli çiftin evini soydular

Tedaviye giden buğulu çiftin evini soydular

Hastanede tedavi gören mefluç kadının evine giren hırsızlar altın eşyaları çalıp kayıplara karıştı

KARABÜK – Karabük’te, felçli olan ve tedavi üzere hastanede yatan Fatma Adakoğlu isimli kadının evine giren hırsızlar eşyaları çaldı.

Fenomen, geçmiş akşam saatlerinde, şekil ilçeye sadık Bakir Mahalle Cengiz Topel Caddesi Abide Sokak’ta meydana geldi. Ankara’dahi hayat dolu Eray Adakoğlu, felçli annesi Fatma Adakoğlu’nu tedavisi için Karabük’ten alıp Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Annesinin hastaneye yatış işlemleri sonrası, anne babasıyla vedalaşıp Ankara’ya dönen Adakoğlu, akrabalarının aramasıyla eve harami girdiğini öğrenip gine Karabük’e geldi. Eve gelen polis güçleri ekipleri inceleme yapıp, beyyine topladı. Hırsızlık şüphelilerinin dayanaklık etmek kattaki dairenin korkuluğunu kırıp, pencereyi açarak karın girdiği belirlendi.

Dün sabahleyin annesi ve babasını alıp tedavi amacıyla Bolu’ya gittiklerini belirten Eray Adakoğlu, daha önce dahi eş bire bir olay yaşadıklarını belirterek, ” Çıpa korkulukları kırıp eve giriyorlar. Odanın bile kapısı kilit olduğundan onu dahi kırıp odaları açmışlar. Televiyon ve altın eşyaları almışlar.” dedi.

Share: