TOKİ, 20 ilde 204 hisse senedi yerini kemiksiz artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 aksiyon yerini çıplak artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Mekân, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Bölük İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hisse senedi yerini 1 Eylül’üstelik münhal artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile iş yeri sahibi başlamak talip, yatırımlık dükkan arayanlara iri punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar amacıyla genel ağ üzerinden online kendisine bile zahir artırmaya iştirak sağlanabilecek.

20 ilde 204 iş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlarken, 120 ay önel, Trabzon’da ise %25 peşinat, 120 kamer mehil ile alabilecek.

açık artırma 1 Ilkgüz’birlikte yapılacak

Örtüsüz artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’birlikte yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Celi artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Kültür Bankası ZIYAN ETMEK aracılığıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların bilcümle şubeleri tarafından kabul edilecek.

Satışla ait etraflı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: