Uçan Top turnuvasında şampiyon Gediz Ardıç Ormanspor

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli arasındaki dostluğun pekişmesi, dayanışmanın arttırılması ve çalışanların dosdoğru ayrımsız yaşam sürdürmelerine yardım nail olmak üzere planlı uçan top turnuvası sona erdi.

Kütahya Orman Kesim Müdürlüğü ve 7 Orman İşletme Müdürlüğü’nün katılımı ile Eskimemiş Vabeste Spor Salonu’nda düzenlenen Uçan Top Turnuvasında it canlı mücadeleler sonucu kupayı kazanan Gediz Orman İşletme Müdürlüğü takımı Gediz Ardıç Ormanspor oldu. 16 maçlık turnuva boyunca takımlarını şampiyonluğa katlanmak üzere müthiş savaş fail takımlardan Simav Orman İşletme Müdürlüğü takımı Simav Eynal Ormanspor 2.lik kupasını alırken, Domaniç Orman İşletme Müdürlüğü takımı Domaniç Meşe Ormanspor üçüncü oldu.

Turnuva böylece, bildirme ferah kütör ödülüne Gediz Orman İşletme Müdürlüğünden Fatih Türk, En İyi Pasör Ödülüne Simav Orman İşletme Müdürlüğünden Seyfettin Dinçer, yer gani savunma oyuncusu ödülüne Emet Orman İşletme Müdürü Osman Aksoy ve yer centilmen oyuncu ödülüne ise Orman Bölge Müdürlüğünden Tuğrul Çiçek müstahak görüldü.

Düzenlenen tören ile Kütahya Orman Nahiye Müdür Yardımcısı Cenk Ünle, Kütahya Orman İşletme Müdürü Mehabetli Emir Yiğitlik, Simav Orman İşletme Müdürü Necmi Topal, Toç Bire Bir-Sen Kütahya Orman Nahiye Müdürlüğü İşletmeler Saymanı Erkan Gülmez ve Orman Kesim Müdürlüğü Makina ve İkmal Büro Müdürlüğü Orman Endüstri Mühendisi Fıkdan Öztürk eliyle kupa, madalya ve hediyeleri arz edildi. – KÜTAHYA

Share: