Ayrı yaşadığı eşini 6 yerinden bıçaklayan erkek yakalandı

Ayrı yaşadığı eşini 6 yerinden bıçaklayan insan yakalandı

ORDU Ordu’nun Ünye ilçesinde, ayrı yaşadığı eşi Canan Türk’ü 6 yerinden bıçaklayarak bunaltıcı yaralamasının ardından kayıplara karışan Naci T.(38), emniyetin ve jandarmanın düzenlediği titiz ameliyat sonucu yakalandı. Şahıs, dini nikahla alay malay yaşadığı 2 çocuk annesi Öznur Temiz’in ölümüyle ait birlikte aranıyordu.

Ünye ilçesi Kaledere Mahallesi Harmandüzü Sokak’ta 3 Teşrinievvel tarihinde meydana gelen olayda, ayrımlı suçlardan birlikte aranması olan Naci T.iddiaya bakarak anlaşamadığı ve ayrı yaşadığı eşi Sevgili Türk’ün evine balkondan girdi. Eşini 6 yerinden bıçaklayan nüfus, olay sonrası evden kaçtı. Bu esnada komşuları ise polis güçleri ve keyif ekiplerine ihbarda bulundu. Olayda vahim yaralanan eş, keyif ekipleri eliyle Ünye Azamet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yerin altında saklanmaya çalışmış

Bıçaklama olayı sonrası Naci T.’nin kontrol çalışmalarını inceden inceye tay tay arabası Ünye İlçe Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Sektör ekipleri ile Ünye İlçe Jandarma Komutanlığı’na kapalı ekipler, zanlının Hanyanı Mahallesi’ndeki dere kenarında benzeri tarlada kurduğu çadırda kaldığını belirleme etti. Ekipler yürüttükleri ameliyat ile şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Burada yapılan incelemelerde Naci T.’nin otağ inşa etmek için toprağa kazı yaptığı ve yerin altında saklanmaya çalıştığı öğrenildi. Öte yandan kaknem Naci T.’nin çeşitli suçlardan dahi sicilli olduğu ve üzerine aranma kararı olduğu bilgisine ulaşıldı. 2 yavru annesi tendürüst kadının şüpheli ölümü dolayısıyla aranıyordu

11 Nisan 2022 tarihinde meydana mevrut olayda ise evinde sarih cesedi mevcut, dini nikahla alay malay yaşadığı 2 yavru annesi Öznur Temiz’in ölümüyle ilişik yerine birlikte Naci T.’nin arandığı öğrenildi. Şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Share: