Esmek’te Güz Dönemi Kayıtları Başladı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Konuşma Patika Eğitim Bilimi Kursları’nın (RÜZGÂRLAMAK), sonbahar dönemi kayıtları başladı. Bu dönemde birlikte 13 değişik eşkal ile 250’den çok branşta karşı karşıya ve online eğitimlerin yapılacağı kursların kayıtları, 7 Ekim’e büyüklüğünde bitmeme edecek.

Büyükşehir Belediye Reisi Yılmaz Büyükerşen’in 2001 yılında ‘Her Sülale Benzeri Işlik Olacak’ sloganıyla başlattığı RÜZGÂRLAMAK’te sonbahar dönemi kayıtları, 19 Eylül 2022 tarihi itibarıyla başladı.

Kurulduğu günden bu yana 250 bini çok kursiyerin hayatına yapışık ESMEK, Yaz Okulları’nda 5 bin öğrenciye eğitim verirken, güz döneminde bile 13 değişik merkezde 250’den aşkın branşta yüz yüze ve online eğitimler düzenleyecek.

RÜZGÂRLAMAK, kent merkezinin birlikte Mahmudiye, Beylikova, Çifteler, Alpu, Sarıcakaya, Sivrihisar, Mahmudiye, Mihalgazi, İnönü ve Seyitgazi ilçelerinde bile eğitim çalışmasını devam ettirecek.

Güz dönemi kayıtları, 19 Eylül-7 Ilk Teşrin 2022 tarihleri ortada gerçekleşecek. Kurslar hafta sonu 15 Ekim, hafta amacıyla ise 17 Ekim’bile başlayacak. RÜZGÂRLAMAK’in akademik takvimine bakarak baharat dönemi kayıtları ise 23 Ev-24 Küçük Ay 2023 tarihlerinde yapılacak. Yaz Okulu kayıtları ise 12-23 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

Kayıtlar, ÜFÜRMEK’in “esmek.eskisehir.bel.tr” adresindeki civar kayıtlar sekmesinden veya ESMEK Eğitim Bilimi Merkezleri’nden yapılabilecek.

Share: