Futbol turnuvasında kupa İnönü Üniversitesi’nin

Malatya’da düzenlenen ayak topu turnuvasında İnönü Üniversitesi kupayı kaldırdı. Final maçında Büyükşehir Belediyesi ile İnönü Üniversitesi karsı karsıya geldi. Karşılaşmayı İnönü Üniversitesi 10-3 kazanarak turnuvanın birincisi oldu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü vasıtasıyla birleştirme edilen, Muharrem Zeyno futbol turnuvası sona erdi.

Malatya ayak topu kamuoyunun yakından tanıdığı, etraflı yıllar Malatya futboluna hizmet eden ve 26 Mayıs 2022 haset geçirdiği kalp krizi dolayısıyla hayatını kaybeden TÜFAD Malatya Idarehane Başkanı Muharrem Zeyno adına planlı kurumlar arası futbol turnuvası sona erdi.

Muharrem Zeyno namına planlı kurumlar arası futbol turnuvası final maçında Büyükşehir Belediyesi ile İnönü Üniversitesi karsı karsıya geldi. Karşılaşmayı İnönü Üniversitesi 10-3 kazanarak turnuvanın birincisi oldu.3’ncülük maçında İl Güllabi Komutanlığı ile Emniyet karsı karşıya geldi. Karşılaşmayı Güven 3-1 kazanarak 3’ncü oldu.

Turnuvada 1’nci olan İnönü Üniversitesi’ne kupayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesine 2’ncilik ödülünü Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan verdi ve Güvenlik takımına 3’ncülük ödülünü da Malatya Inanma Müdürü Ercan Dağdeviren verdi. – MALATYA

Share: