Karabük’ten gelişmemiş kısa

Karabük Üniversitesi Eflani Çığır Efdal Okulu’nu tercih eden öğrencilerin tahaffuz, muvasala ve güvenlik konuları Ilbay Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi.

Eflani Kaymakamı Büşra Zaman ile Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’den öğrenci sayıları hakkında vukuf kayran Ilbay Gürel, darülfünun açılmadan önce zaruri çalışmaların tamamlanması yönünde talimatlarda bulundu.

Toplantıya, Eflani Şehremaneti Komutan Vekili Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyesi Mesut Işıklı, kaymakamlık protokolü ile muhtarlar katıldı.

Ilbay Gürel’den Eflani’de esnaf ziyareti

Ilbay Fuat Gürel, Eflani Kaymakamı Büşra Gündüz, Eflani Şehremaneti Komutan Vekili Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydınlık ve kaza tören düzeni üyeleri ile Eflani ilçesinde cümbüş gösteren esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek hayırlı işlemler dileklerinde bulundu.

Barış Ağa Parkı’nda izzetüikram edilen çayı içerek vatandaşlarla tıpkı müddet kardeş kardeş eden Gürel, parkta karşılaştığı tıpkısı çocuğa oyuncak verdi.

Vali Gürel, Bedesten iş hanında zindelik gösteren esnafları ülfet etti

Vali Fuat Gürel, Bedesten aksiyon hanı çay ocağında değişik hisse senedi kollarında vatandaşlara hizmet veren esnaflarla bire bir araya gelerek irade ve sorunlarını dinledi, elan sonra esnafları gelişim yerlerinde ziyaret ederek kalburüstü, bereketli ve artağan kazanç temennisinde bulundu.

Ziyaretlerde Gürel’e, Tecim İl Müdürü Ferudun Karataş, İŞKUR İl Müdürü Mustafa Çalış, SGK İl Müdürü İsmail Saika, İl Ekincilik ve Orman Müdürü Kilolu Ayvalık, İl Defterdarı Nazım Kaya, KOSGEB Karabük Müdürü Serhat Etkili, BAKKA Karabük Koordinatörü Sakin Aziz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Sebep ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Milletvekili Gündüz, Yenice ilçesini müzakere etti

SELIM Parti Karabük Saylav Niyazi Devir, Yenice ilçesine ziyarette bulundu.

“Karşı Karşıya 100 Zaman” programı kapsamında Şeker Kanyonu’na revan Ruz, vatandaşlarla aynı araya geldi.

Vatandaşların dilek ve beklentilerini değerlendiren Gün, “İlçemizde geçtiğimiz aylarda meydana gelen baskın felaketinin yaralarını sarmaya bitmeme ediyoruz.” dedi.

Share: