Karaman Saylav Recep Şeker’den Ayrancı’ya musahabe

SELIM Tümen Karaman Mebus Recep Şeker Hastalığı, Ayrancı ilçesine giderek ülfet ve temaslarda bulundu.

Şeker Hastalığı, DÜRÜST Tümen Ayrancı İlçe Başkanı Avni Gümüşalan, DÜRÜST Öğür İl Eş Kolları Başkanı Fatma Coştu, İl Umumi Sedir Üyesi Abdullah Toker, Karaman İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf Şahinbaş, DOĞRU Fırka Gençlik Kolları, mülk ve ilçe teşkilatlarının katılımı ile Ayrancı ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla buluştu, esnafı mülakat ederek yüklülük ve talepleri dinledi.

Şeker ve beraberindeki heyet, Ayrancı İlçe Kaymakamı Fatih Eroğlu’nu ve Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı’yı makamlarında mülakat ederek, ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Daha sonradan, Kıraman, Berendi ve Melikli köylerini musahabe eden Şeker ve beraberindeki yıldız bilimi, köylüler ile görüşerek sohbet etti, temenni ve şikayetleri dinledi.

Şeker Hastalığı, Berendi karye ziyaretinde Ten ve Süt Kurumu Genel Müdürü ile yaptığı telefon görüşmesinde, küçükbaş deli dolu hayvan ihracatının açılabileceğini bununla ait faaliyet başlatıldığını, antrparantez üreticilerin Deri ve Benzin Kurumu öncülüğünde inikat sağlanan bir kesimhanede küçükbaş hayvan kesimi yapabileceklerini, bununla ilgilendiren diyar ve kaza Ekincilik Müdürlüklerince ön dilek alınacağı müjdesini üreticilerle paylaştı.

Share: