Klasik otomobillerle nostaljik düğün konvoyu

Eskişehir’birlikte mutat anahtar sevdalısı çiftin düğünleri için oluşturduğu mutat makine konvoyu görenleri hayran bıraktı.

Klasik otomobillere merakı olan ve organizasyonlar için vasıta isticar işi eden Orkun Saç’ın koleksiyonunda çok sayıda alışılmış makine bulunuyor. Hayatını Eylül Elif Saç ile birleştiren Orkun Saç’ın dernek alayına arkadaşları alışılmış otomobillerle katıldı. Vatandaşlar, değeri milyonları bulan klasik otomobillerden oluşan düğün konvoyunu hayranlıkla izlediler.

“Konvoyda 35 modül klasik açacak bulunan”

Etraflı yıllardır dernek sektörü için açkı kiralama işi yaptığını tamlayan Orkun Saç, özlük dernek konvoyunda 35 alışılmış aracın olduğunu dile getirdi. İlk öğün bu kadar bire bir konvoy olduğunu ifade eden Saç, “Çokça mutluyum. 11 yıldır dernek sektörüyle uğraşıyorum. Zat konvoyum. Cenabıhak razı olsun bilcümle eşim, dostum geldi. Çokça iyicene havas. Yıllardır Eskişehir’bile kadın arabalarını kiraya veriyorum. Bugün Allah baht etti kendi konvoyumu yaptım. 35 sunum mutat arabamız bulunan şu anda. İnşallah Eskişehir’e uygun ayrımsız konvoy olacak. İlk yol hakeza ayrımsız kafile olacak insanların tepkilerini ego üstelik sizinle beraber göreceğim” diyerek konuştu.

Eşinin mesleğinden ufuk alışılmış araçlarla içli dışlı olduğunu söyleyen Eylül Elif Saç ise, “Çok mutluyum. Ayrımlı benzeri madde yaşıyorum. Normalde eşimin bütün araçlarını kullandım, amma bu seferki kişi düğünümüz olduğu için ayrımlı olacak” dedi. – ESKİŞEHİRShare: