Küçük Asya Sigorta sokak hayvanlarına destek oluyor

Temmuz ayında “Patim Güvende Sigortası”nı satışa sunan Küçük Asya Sigorta, 6 aydan nazik, 10 yaşından hoşur kedi ve köpeklerin ivedi tedavileri için baytar masraflarını karşılarken, Pati Plus Teminatı ile ekleme güvenceler sağlıyor.

Poliçe satışlarından elde ettiği gelirin bir kısmını hayvan hakları ve onların korunmasıyla ilgili çalışmalar gerçekleştiren, bu alandaki arz dallı güllü derneklerden biri olan Hayvanları Zavallılık ve İlgisizlikten Koruma Derneği’hangi (HAÇİKO) bağışlayan Rum Sigorta, bu sayede yardıma muhtaç hayvanların ihtiyaçlarını üstelik karşılıyor.

Patim Güvende Sigortası’na isteğe bağlı yerine eklenebilen Pati Plus Teminatı ile müstacel durum dışındaki veteriner masrafları ve makul hastalıklara müteveccih tedavi giderleri üzere poliçe limitleri dahilinde garanti sağlayıcı Anadolu Sigorta, anlaşmalı veterinerlerde yılda bir defa sondaj, göz ve kulak temizliği ve tırnak kesimi uygulamalarını de ücretsiz olarak sunuyor.

“Yerli efsanevi sahiplerinin ağırlıklı gözyaşı ortalaması 42”

Pati Plus teminatlı poliçelere ilginin aheste olduğunu ifade fail Anadolu Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “Satın alınan poliçelerin yüzde 65’e yakını Pati Plus teminatlı kendisine düzenlendi. Talepleri incelediğimizde İstanbul’un beraberinde Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Samsun, Antalya ve Adana’dan bile ürünümüze ağır tıpkı ilgi olduğunu görüyoruz. Evcil efsanevi sahiplerinin ağırlıklı yaş ortalamasının ise 42 olduğunu söyleyebilirim. 25-55 yaş arası eşhas ürüne elan aşkın bent gösteriyor. Önümüzdeki dönemde dahi ilginin artarak devam edeceğini ve satışlarımızın artacağını düşünüyoruz. Bu sayede HAÇİKO ile iş birliğimiz neticesinde daha aşkın yardıma muhtaç hayvana ulaşabilecek olmaktan birlikte bahtiyarlık duyuyoruz” diyerek konuştu.

Anadolu Sigorta, kadına yönelik sıkı uğraş çağrısına destek oldu

Rum Sigorta’ya “Bireşimli Zekanın Geleceği” alanında birincilik ödülü!

Küçük Asya Sigorta The Hammers Ödülleri’nde sim ödülün sahibi oldu

Share: