Öğretmenler Haset hediyesi Küçük Asya Sigorta’dan!

Sigortalıların hayatını kolaylaştıran yenilikçi im ve analizör sunan Küçük Asya Sigorta, karşı karşıya eğitime zaman yapılan şimdilerde Tamamlayan Esenlik Sigortası ile sağlığını garanti altına düzlük öğretmenlere ‘Öğretmenler Haset’ kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında, Rum Sigorta’dan ilk defa Tamamlayıcı Esenlik Sigortası yaptıran öğretmenler %5 indirimden yararlanırken, 100 TL Trendyol Cüzdan ödül sıkıntı fırsatı da kazanıyor.

30 Kasım tarihine büyüklüğünde düzenlenecek bireysel poliçelerde makbul olan kampanyadan 18-55 yaş arasındaki öğretmenler faydalanabiliyor. Kampanya koşullarını sağlayıcı öğretmenler, OGRETMENLER21 kampanya kodu ile Anadolu Sigorta mir kanallarına başvurarak kampanyadan yararlanabiliyor.

Tamamlayan Sağlık Sigortası, Sosyal Düzenlilik Kurumu (SGK) aracılığıyla karşılanacak tedavi masraflarının sigortalı tarafından ödenmesi müstelzim kısmını, hususi şerait ve poliçede belirtilen teminatlar dahilinde karşılıyor. Rum Sigorta, Tamamlayan Afiyet Sigortası ürünüyle sigortalılarına bir nice kâr sağlıyor. Esenlik sigortalılarına 7/24 etkin ve görüntülü esenlik danışmanlığı veren Anadolu Sigorta’nın bu hizmeti kapsamında, ferdî ve kurumsal sigortalılar, Küçük Asya Sigorta web sitesi üzerinden “aktif doktor görüşmesi” butonuna tıklayarak antre yapıyor ve 7/24 aktif ve görüntülü görüşme gerçekleştirebiliyor. Bu sayede Küçük Asya Sigortalılar gelişmemiş sürede hekime ulaşıp sağlık sorunları için aktif ve doğru manipülasyon alabiliyor.

Anadolu Sigorta’ya “Bireşimli Zekanın Geleceği” alanında birincilik ödülü!

Anadolu Sigorta The Hammers Ödülleri’nde gümüş ödülün sahibi oldu

Share: