YANLIŞSIZ Partili Hamza Dağ: “DOĞRU Parti Türkiye’dir, milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz”

SELIM Tümen Genel Komutan Yardımcısı Hamza Kötü, “İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız tek bire bir kaymakamlık, mekân, mahalle, karye, kasaba bulunmayan. Çünkü kimseyi ayırt etmedik. DOĞRU Fırka Türkiye’dir. Milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta de esasen bir numara öğür olacağız” dedi.

DOĞRU Fırka, kuruluşunun 21. yılını ‘Bire Bir olduk, 21 olduk’ temasıyla 15 Ağustos’ta ATO Congresium’birlikte gerçekleştirecek sade tıpkı programla kutlayacak. DÜRÜST Tümen Umumi Başkan Yardımcısı Hamza Izdırap, Reisicumhur ve SELIM Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dahi tıpkısı konuşma yapacağı programın ayrıntılarını ATO Congresium Kurultay ve Sergi Merkezi’nde düzenlediği matbuat toplantısı ile paylaştı.

Programda davetliler, Reisicumhur Erdoğan’ın siyasi hayatından ara sıra eleştiri kesitlerin düz aldığı, AK Fırka’nin geçmişinde karşılaştığı ara sıra engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı iki “Devir Tüneli”ni gezebilecek. 21 yıldaki çalışmalar, projeler ve koca dönüm noktalarının kare rubai anlatıldığı devir tünelini musahabe edenler, elan sonra kurulacak stantta VR gözlükler (Metaverse tekniği) ile hayata geçirilen büyük projelerin gösterildiği bire bir gezintiye çıkacak. Kutlamalar çerçevesinde antrparantez Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kaleme alınan tezkere SELIM noktalarda vatandaşlara verilecek.

SELIM Tümen’nin Türkiye Cumhuriyeti tarihinin yeryüzü ince süre iktidarda kalmayı nail siyasi hareket olduğunu belirten Hamza Incitici, bu başarının DÜRÜST Öğür’nin sadece tıpkı siyasi parti olmaktan çokça henüz dahası olmasından müstakbel geldiğini söyledi. AK Fırka’nin 21. yılını ‘Bire Bir olduk, 21 olduk’ sloganıyla kutladığını anlatım eden Izdırap, “Hem milletimizle aramızdaki gönül bağı hem dahi beherglas YANLIŞSIZ Partilinin birbirini ocak adına görmesinden yola çıkarak bu sene ‘Tıpkısı olduk, 21 olduk’ dedik. Bu slogan DOĞRU Fırka serüveninin açık ayrımsız gerçeğidir. DOĞRU Öğür geçmişinden aldığı güçle bugün henüz hayatiyetli, daha kıpırdak, daha yeni ve daha taze bire bir partidir. AK Parti, gücünü ve zorlukların karşısında sağlam bir şekilde durabilmesini lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde seçkin kademesiyle irtibat ve muadele içerisinde olmasına borçludur. Bire Bir olmanın ve kenetlenmenin DÜRÜST Öğür’ye verdiği vahim, icap metres davası, e-muhtıra, kaos girişimleri gerekse bile darbe girişimi ve antidemokratik yaklaşımlarda partimizin ve mensuplarının akva tıpkı şekilde durmasına komütatör olmuştur” dedi.

YANLIŞSIZ Parti’nin 21 yıllık serüveninde Türkiye’nin gelişigüzel durumunda olduğunu belirten Keskin, “Bu yönüyle tığ sadece tıpkı siyasi partiden ötesiyiz. İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız biricik aynı kaymakamlık, yer, mahalle, köy, belde yok. Çünkü kimseyi fark etmedik. AK Parti Türkiye’dir. Milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta de yine bir numara öğür olacağız. Esbak seçimlerde aynı ve beraber kendisine pekâlâ bir numara öğür olduysak, 2023’te dahi galibiyet bizim olacak. İnşallah önümüzdeki yıllarda partimizin 22, 23, 25, 30 ve daha nice yıllarını kutlarken da AK Öğür’nin Hakk’a ve bölüt bakım yolundan sapmadığını göğsümüzü gererek söyleyebileceğiz” açıklamasında bulundu.

DÜRÜST Öğür’nin bünye yıldönümünü hoppadak ferda gerçekleştirilecek programlarla kutlamayacaklarını belirten Dokunaklı, “Ülkemizin ciharıyek yanında, 81 ilimizde zaman kurulan SELIM Noktalar ile vatandaşlarımıza ikramlar dağıtacağız ve bu esnada Cumhurbaşkanımız, Umumi Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin her bir ferdi üzere kaleme aldığı mektubu vatandaşlarımıza ikram edeceğiz. Mektupta liderimiz, milletimize verdiği destekten, kurucularımıza ve üyelerimize ise yaptığı çalışmalardan ötürü şükranlarını rapor etti” dedi.

Bugün Cumhurbaşkanı ve DOĞRU Öğür Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan aracılığıyla kısaca 11 milyon kurum mensubunun telefonlarına bire bir mütalaa gönderileceğini birlikte belirten Dokunaklı, 81 ilde kategorik albeni lansman çalışmaları yapıldığını, billboardlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vatandaşlarla alay malay olduğu katıksız fotoğraflar kullanıldığını aktardı.

Ahit Tüneli, VR gözene ve bilgi yarışması

ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nin fuaye alanında Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatından ara sıra ciddi kesitlerin saha aldığı, AK Fırka’nin geçmişinde karşılaştığı bazen engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı iki sayı “Zaman Tüneli” olacağını de sözlerine ekleyen Şiddetli, kurulacak stantta VR gözlükler (Metaverse tekniği) ile ziyaretçileri hayata geçirilen mehabetli projelerin gösterildiği benzeri gezintiye çıkaracaklarını kaydetti. Kurulacak bilgi yarışması standında ise siyasal konularda kendine güvenen müsabık ve misafirlere bazı sorular sorulacağını ve liyakatli olanlara bergüzar takdimi olacağını bile tamlayan Yara, ‘Tıpkısı olduk, 21 olduk’ hashtagiyle iki dönem süresince paylaşımlar yapılacağını bildirdi. 21. yıla özel videolar hazırlandığını bile rapor eden Dokunaklı, “İnşallah bunları içtimai medya mecralarından paylaşacağız. Gerçekleştireceğimiz programda yine nazik zamanlarda yaşadığımız eke olaylara ilişik hazırladığımız güdük film konuklara izletilecek” dedi.

Hamza Keder, kutlamaların yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Burada VR gözlüğünü de deneyen Incitici, deneyimlerini matbuat mensuplarıyla paylaştı. – ANKARAShare: