A. Denizlispor Başkanı Mahirane, kulübün resmi ürünlerinin satıldığı mağazaları ülfet etti

Eskimemiş mevsim öncesi projelerini bir bir hayata geçiren A. Denizlispor Kulübü, ürünlerin satıldığı mağazaların sayısını 4’e çıkardı.

Denizli Atatürk Stadı’daki Stadyum Mağaza’nın yanı sıra, Sinpaş Aquamall AVM Mağaza, Çamlık Mağaza ve Organize Endüstri Mağazayı hizmete alınırken, antrparantez e-tecim üzerinden de taraftarların resmi ürünlere ulaşması sağlandı. Baltalı Ekip marifetiyle özel namına üretilen ve NADD imzası haiz bakir zaman mahsulat mağazalarda yerini aldı. A. Denizlispor Başkanı Mehmet Usta, 4 mağazayı üstelik gezerek çalışmalar için bilgi aldı.

Bugüne kadar yegâne olan mağaza sayısının 4’e çıkarıldığını ve bunun taraf ısıra e-ticaret sistemi ile taraftarların kulübün resmi ürünlere ulaşımının kolaylaştırıldığını tamlayan Başkan Yordamlı, “Denizlispor bu şehrin sunu iri markası. Bu markayı henüz birlikte büyültmek ve layık olduğu yerlere sarmak üzere çalışıyoruz. Markaların büyümesi hoppadak sportif başarılarla olmuyor. O yüzden kâh projeleri bile devir kaybetmeden hayata geçirmeye başladık. Bunlardan biri bile kulübümüzün resmi ürünlerinin vatandaşlarımıza olabilir olduğunca akla yatkın benzeri fiyata ulaştırılması. Bu konuda, ermiş sanayici ve gelişim insanı Baltalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Çokluk Baltalı ağabeyimiz ve ihracatımızın beniz aklarından Baltalı Kadro’un büyük desteğini aldık. Denizli’nin markası olan NADD’ın imzasını taşıyan ürünlerimiz sunu gelişmemiş sürede üretilerek storelerimizde yerini aldı. Mağazalarımızın yanı sıra, site dışındaki taraftarlarımızın da ürünlerimize bayındır ve görgüsüz şekilde ulaşabilmesi üzere e-tecim sitemiz üstelik faaliyete geçti. Kent dışında olup ürünlerimize yansımak isteyenler, ‘denizlispor.com.tr’ adresinden ürün siparişi verebilir” dedi.

Mağazaları dolaşarak çalışmaları durumunda gördüğünü ve hikmet aldığını rapor fail A. Denizlispor Başkanı Mehmet Becerikli, “Çağdaş dizaynları ile kulübümüze uygun mağazaların faaliyete geçmesi ve bu mağazalarda esasen kulübümüze yerinde ürünlerin satışa sunulmasında şişman katkı ve desteği olan Baltacı Kadro Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Baltalı ve cümle Baltacı Ekip çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu kök projelerimiz hayata geçtikçe, hem kulübümüzün imajı yükselecek hem gelirleri artacak hem dahi taraftarlarımız özgün ürünlerimize elan mahdut ulaşacak. Vatandaşlarımızın bu konudaki önerilerine de gelişigüzel ant münhal olduğumuzu açıklamak istiyorum” dedi. – DENİZLİ

Share: