Başkan Taban’dan Sivas maçı öncesi İnegölspor’a moral ziyareti

Belediye Başkanı Alper Ayak Tabanı, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Sivas Şehremaneti Spor maçı hazırlıklarını sürdüren İnegölspor’u antrenmanda müzakere ederek pek karşılaşma öncesi başarılar diledi.

Spor Küfe 2. Küme Beyaz Zehir Grupta savaş fail İnegölspor, 15. Haftada deplasmanda Sivas Uray Spor’un konuğu olacak. Kip maç öncesi eskimemiş tesislerde hazırlıklarını sürdüren Bordo Beyazlıları, Şehremini Alper Aya beraberindeki heyetle birlikte antrenmanda mülakat ederek başarılar diledi.

Sivas maçında başarılar diliyorum

Sporcu ve teknik heyetle tıpkı araya gelen Başbuğ Taban, “Sağlam günlerden geçiyoruz. Amma bunun üstesinden geleceğimizden on paralık şüphem yok. Bugün size moral ziyaretinde düşmek istedik. İnşallah Sivas deplasmanından mutlu bire bir şekilde döneriz. Bizler sizlere güveniyoruz. Sakatlarımız ve eksiklerimiz var. Şu anda gördüğüm kadarıyla altyapıdan az çok aşkın oyuncumuz var. Seçme şerde tıpkısı yararlı vardır. Dinç kardeşlerimiz inşallah kendilerini hem gösterirler hem da takımımıza yardım sağlarlar. Devre arasına 5 hafta aldı. İnşallah bu süreçte eksiklerimize karşın alabildiğimiz kadar puanlar alırız. Çevrim beyninde takımımıza yapılacak takviyelerle inşallah elan ferah noktalara geliriz. Ben sizlere Sivas maçında başarılar diliyorum” dedi.

İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise ziyaretleri amacıyla İnegöl Belediye Başkanı Alper Aya, divan üyeleri ve SELIM Fırka yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek “Ziyaretiniz bizleri sonuç basamak mutlu etti. Ekibimiz eksiklerimize rağmen Sivas maçına gür tıpkı şekilde hazırlanıyorlar. İnşallah bu sıkıntılı süreci geride bırakacağız. Çevrim arası nakil çalışmalarına şimdiden başladık. Görüşme halinde olduğumuz oyuncular var. İnşallah kalan 5 haftayı yeryüzü bereketli şekilde kapatacağız. Sakat oyuncularımızın takıma katılması ve yapacağımız transferlerle ikinci devir daha bereketli noktalarda olacağız” diyerek konuştu.

Ziyarette Başkan Ayak Tabanı sporculara tatlı ikramında birlikte bulundu. – BURSA

Share: