Dolaşma otobüsüyle çarpışan otomobildeki animasyon şefi ile eşi öldü

ANTALYA’nın Serik ilçesinde volta otobüsüyle çarpışan otomobilin sürücüsü Tarık Taşar (41) ile eşi Gül Taşar (39) yaşamını yitirdi. 5 celi bire bir otelde canlandırma ve coşku şefliği yapan Tarık Taşar’ın faaliyet sonrası eşiyle eve giderken kazanın yaşandığı bildirildi.

Belek Mahallesi Turizm Caddesi’nde bugün saat 02.00 sıralarında, Kadriye Mahallesi yönüne revan Muzaffer Ş. yönetimindeki 07 ANTLAŞMA 266 plakalı tur otobüsü ile karşı yönden gelen Tarık Taşar yönetimindeki 31 EP 034 plakalı otomobil, baş kafaya çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü Tarık Taşar ile eşi Gül Taşar yaşamını yitirdi. Otobüs şoförü ile 2 emare ise kazadan kırıcı almadan kurtuldu.

İhbar konusunda kaymakamlık adına polis güçleri, itfaiye aracı ve esenlik ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemenin peşi sıra Tarık ve Gül Taşar çiftinin cenazeleri Antalya Adli Tababet Kurumu’na götürüldü. Otobüs sürücüsü Muzaffer Ş. ise gözaltına alındı.Tarık Taşar’ın 5 zahir ayrımsız otelde canlandırma ve eğlence şefliği yaptığı, çalışma sonrası eşiyle eve giderken kazanın yaşandığı bildirildi. 3 çocuğu olduğu belirtilen çiftin cenazeleri otopsi işlemlerinin peşi sıra toprağa koyulmak için Hatay’ın İskenderun ilçesine gönderilecek.

Polisin kazayla ait incelemesi sürüyor.

Share: