Emeksiz karı çekilişi Bingöllü vatandaşın vahim ilgisini çekti! 2+1 lüp kazananı 5 yavru annesi bir avrat oldu

Bingöllü Iptal Zeki Sap, memleketine gelerek envestisman beğenmek istedi. İş adamı Fesih Zeki Kişi, kentte konut alanında proje hayata geçirdi. Kamelyalarla donatılan terası, geniş sosyal alanları, akil eş sistemleri ve henüz birçok heybetli özelliği barındıran projenin açılışında şaşırtı yapan Sap, 2+1 odalı bire bir evi kurayla ücretsiz aynı şekilde verileceğini açıkladı.

23 BİN 700 KİŞİ BAŞVURDU

Hiçbir sevap ödemeden familya sahibi girmek talip vatandaşlar sabahın er saatlerinde alana geldi. 23 bin 700 kişinin başvurduğu çekiliş töreninde konuşan Er, “Tıpkısı dairemiz inşallah Bingöl’dahi ihtiyaç sahibi aynı ailemize vereceğiz. Bu arkadaşa huzurunuzda bedelsiz as sözleşmesini ve anahtarını vereceğiz. İlk iş günü olan Pazartesi günü de tapusunu vereceğiz. Bu serencam olmayacak. İnşallah bundan sonrada seçme 3 ayda ayrımsız Türkiye’dahi hakeza içtimai gravite projelerimize devam edeceğiz. Kanada’üstelik kazandığımız paranın yüzdelik 15’ini içtimai ağırbaşlılık projelerine harcıyoruz. Burada de inşallah yüzde 20’sini bu soy projelere harcayacağız” dedi.

“BANA MI ÇIKACAK SANKİ DERKEN BANA ÇIKTI”

Bingöl el oyunları ekibinin gösterisinin peşi sıra yapılan çekilişte bahtlı 48 yaşındaki Zehra Kader oldu. 5 bala annesi ve ev kadını olan Zehra Yıldız, evin namına çıkmasından etraf bahtiyar olduğunu belirterek, “Ego gidecektim, bana mı çıkacak dedim felek bana daha çok” diye niteleyerek konuştu. İş adamı Kişi’e teşekkürname fail Kader ve beraberindekiler kurdele kestikten sonradan namına çıkan evin içerisini gezdi.Share: