Nazır Kasapoğlu: “Gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar”

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, “Birileri gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar. Yalanlarla manipüle etmeye çalışacaklar. Onları karamsarlığa sürüklemeye çalışacaklar ama biz herhangi bir zaman gençlerimizin birlikte onların umudunu büyütmeye, sevincini artırmaya, onlar üretsin, araştırsın, hür tıpkısı şekilde düşünsün, kendini genişlik gür şekilde yetiştirsin diyerek gelişigüzel soy imkanı seferber etmeye devam edeceğiz” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, DÜRÜST Parti’nin “2023’e Akıllıcasına Kent Buluşmaları” programı nedeniyle bire bir paradigma ziyaretler ve açılışları gerçekleştirmek amacıyla Bolu’ya geldi. Bakan Kasapoğlu, partililerle yaptığı görüşmesinin ardında matbuat toplantısı düzenledi.

“Toyluk bizim sunu şişman gücümüz”

Mehmet Kasapoğlu, gençleri istismar etmeye çalışanların karşısında kendilerini bulacağını belirterek, “Gençlik bizim bildirme şişman gücümüz. Gençlerimiz bizim en balaban umudumuz. Gençlerin umudunu mübalağa etmek, onların önünü fethetmek, onlarla gelişigüzel bu yolu akın etmek bizim siyasa tarzımız. O yüzden hiç kimse gençleri istismar etmeye kalkmasın. Buna kalkışırlarsa karşılarında değme antlaşma bizi bulacaklardır. Gençlerle aramıza bugüne büyüklüğünde giremedikleri kadar tek şekilde da giremeyecekler. Bunun altını çiziyorum” dedi.

“Gençlerimizin yanındayız”

Gençlerin üretmesi ve araştırması amacıyla yanlarında olduğunu kaydeden Kasapoğlu, “Birileri gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar. Yalanlarla manipüle etmeye çalışacaklar. Onları karamsarlığa sürüklemeye çalışacaklar ama tığ seçme ant gençlerimizin yanında onların umudunu büyütmeye, sevincini artırmaya, onlar üretsin, araştırsın, mutlak tıpkısı şekilde düşünsün, kendini arz gür şekilde yetiştirsin diye niteleyerek her türlü imkanı seferber etmeye bitmeme edeceğiz” diye konuştu.

“Gençler, tendürüst odaklı siyasetimizi genişlik gani bilenler”

Gençlerin bilgilerinin çalışmalarında ilham kaynağı olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu, “Bu ülkenin evlatları ve hele çoluk çocuk 20 yıldır sayın Cumhurbaşkanımızın tüvana odaklı siyasetinin ne kadar içten, ne kadar özveren olduğunun farkındalar. Gençlerin, güre odaklı siyasetimizi arz gür bilenler olduğunu görüyorum. Bilcümle illerde gençlerle tıpkı araya geliyoruz. Zinde Türkiye idealini, milli politikaları, milli teknolojiyi, milli sanayiyi, milli üretimi arz iyi bilenlerin gençler olduğuna da evire çevire tanık olduğumu bile gururla anlatım ediyorum. Gençlerle övünme ettiğimizi, onlarla elan ruhlu, henüz ziyalı yarınların yaklaştığını görüyorum. Bu dahi bizim çalışmalarımızda bildirme iri güdeleme genişlik iri ilham kaynağı” ifadelerini kullandı. – BOLU

Share: