Küçük Asya Sigorta’dan el telefonu sigortasında kocaman dijital işbirliği

Dijitalleşme çalışmalarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştıran yenilikler sunmaya devam fail Anadolu Sigorta, Vodafone ile makro bir aksiyon birliğini hayata geçirdi. 16 milyonu çok dijital azrail sayısına sahip Vodafone ve Vodafone Sigorta Vasıta Hizmetleri A.Ş. tarafından online kanallardan sigorta ürünlerinin satışına başlayan Anadolu Sigorta, bu aksiyon birliğinin ilk adımı namına, “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden yıpranmamış sulp sigortacılık markası Juno’nun “Kırılır Mırılır” el telefonu sigortasını satışa sundu.

Rum Sigorta, “Kırılır Mırılır” sigorta poliçesi ile telefon ekranının kırılması sonucunda; ekranda ve ekrana bütünleşmiş parçalarda direkt meydana gelecek hasarlar karşısında parçaların onarımını yahut değişimini poliçe süresince iki defa karşılıyor. Eskimemiş evlat kıvrak cihazlarda meydana mevrut zararların yüzde 90’ından fazlasının, görüntülük kırılmasına mecbur kendisine gerçekleşmesi dolayısıyla hemen ekran kırılması teminatı sunulan ürünün fiyatı de az çok rekabetçi bire bir seviyede düzlük alıyor. Uçtan uca sayısal aynı hizmet akışı sunmayı hedefleyen iz teminatı kapsamında; cihazların onarım üzere servise iletilmesi ve sonrasında sigortalıya iadesi işlemleri, İstanbul ili süresince kurye ile, özge illerde ise anlaşmalı kargo firması tarafından en acul şekilde gerçekleşiyor.

“Vodafone ile iş birliğimiz, sigorta ürünlerine ilgilendiren farkındalığı artıracak”

Vodafone ile gerçekleştirdikleri bu hisse senedi birliğinin uzun soluklu olmasını hedeflediklerini ve her iki şirketin hayatiyet alanlarında birbirini mütemmim ürünlerle genişleyebileceğini tamlayan Anadolu Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, Temelini attığımız bu hareket birliğinin izlem eden dönemde alelhusus 18-35 yaş arası gençlerin sigorta ürünleriyle tanışmasında ve sigorta ürünlerine ilgili farkındalığın artmasında katkısı olacağını düşünüyoruz. Özellikle Juno markamız ile sunulacak, dijital deneyimi, hizmetleri ve tasarımıyla ayrışan ürünlere devamlılık kazandırmak istiyoruz. Bu ürünlerin Vodafone kabil geniş kitlelere ulaşan kurumsal paydaşlarımızın dijital raflarında vadi edinerek sigortalılık bilincini artırmasını umuyoruz” diyerek konuştu.

24 milyon müteharrik ve 1.2 milyonun üzerinde sabit genişbant abonesi olan Vodafone Türkiye, müşterilerine dijital ortamda imtiyazlı sigorta teklifleri sunmak için 2021 Mart ayında Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.’yi kurduğunu duyurmuştu.

Anadolu Sigorta bu sene birlikte The Bodrum Cup’ın gold sponsoru

Küçük Asya Sigorta, Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksinde!

Küçük Asya Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı dürü

Share: